Palikti atsiliepimą

Prašome įvertinti 5 balų skalėje

Viktorija 10.08.2023

Tikri profesionalai, padarė tai ko kitos įmonės net neapsiemė daryti! Likau labai patenkinta, lubos dabar nuostabios. Malonus bendravimas, drasiai galiu rekomenduoti :)

Stanislava 04.08.2023

Puikiai atliktas darbas, greitai ir kokybiškai. Nuoširdžiai Jums dėkojame. Rekomenduoju.

Asta 02.08.2023

Per vieną dieną tobulos lubos visame bute! Labai tvarkingai viską padarė, montuotuojai dirba su siurbliu. Esu labai išrankus klientas, tačiau neradau prie ko prikibti! :) Labai rekomenduoju!

Mirosława 02.08.2023

Sveiki, noriu nuoširdžiai padėkoti už dviejų darbuotojų itin kruopštų ir puikiai atliktą darbą. Visą darbą atliko kokybiškai! Savo draugams rekomenduoju ir ateityje rekomenduosiu nes juos išmėginau!“

Gintaras 29.07.2023

Puikus aptarnavimas ir lūbų kokybė. Sumonatavo lubas per 1 dieną, esulabai patenkintas darbu. Ypač noriu padėkoti montuotojams: krupštūs, atsargūs, po saves iš karto viską susitvarko. Šaunuoliai, rekomenduoju!

Daiva 23.07.2023

esame labai patenkinti tiek projekto parengimu tiek lubu montavimu :) peojektuotojams daveme gan sunkia uzduoti uzslapstyti griozdiskus ventliacijos vamzdzius islaikant erdves auksti ir vientisuma ir kai joks kitas meistras nesugebejo isspresti, Briliantines lubos sugrizo su super projektu. Darbai atlikti greitai ir kokybiskai - meistrai netaupe nei savo jegu nei laiko. Rekomenduojame.

Irina 18.07.2023

Esu labai patenkinta nuo pat pirmo pokalbio. Dėmesingas aptarnavimas. Meistras atlikęs išmatavimus labai mandagus, išmanantis savo darbą, labai padėjo galutinai apsispręsti pasiūlydamas įvairius variantus. Meistras/montuotojas irgi superinis: mandagus, kruopštus, tvarkingas. Manau darbuotojai yra šios įmonės pažiba. Ačiū. tikimės, kad ir garantinis aptarnavimas, jeigu prireiks, bus toks pats.

Andrius 28.06.2023

Puikiai, greitai, švariai, kokybiškai atlikti darbai.
Rezultatas nustebino.
Dėkoju.

Robertas 05.06.2023

Pirmą kartą nusprendžiau įrengti įtempiamas lubas, rezultatas pranoko lūkesčius, net nesitikėjau kad bus taip gerai! Šaunuoliai vaikinai, greitai, atsakingai, kruopščiai, tvarkingai, mandagiai - tik geri įspūdžiai. Mums rekomendavo juos mūsų pažįstami, taigi ir mes dabar tikrai rekomenduosim.

Viktorija 23.04.2023

Puikus aptarnavimas, kruopštūs ir kultūringi meistrai. Kvalifikuotai pataria ir padeda rasti geriausią sprendimą.

Laima 16.04.2023

Didelis ačiū už profesionalų darbą. Labai greitai ir kokybiškai svetainėje padarė tikrą grožį. Satininės lubos su paslėptu karnizu ir papildomu apšvietimu nerealiai gražiai atrodo. Rekomenduoju!

Ilvija 11.04.2023

Darbą atliko puikiai ir greitai. Mes rinkomes baltas matinės lubas, neatskirtum nuo tradicinių ir jokių dulkių ar dažymo. Likome labai patenkinti.

Oksana 13.02.2023

Vyro mama užsisakė pas juos įtempiamas lubas ir rekomendavo mums, likom labai patenkinti tiek aptarnavimu, tiek darbu.
Tikrai rekomenduoju

Dina 10.02.2023

Dėkoju meistrams už profesionalu lubų montavimą. Darbas atliktas labai greitai, kokybiškai. Likau labai patenkinta. Ačiū:)
REKOMENDUOJU!!!

Nijolė 12.12.2022

Esame patenkinti lubomis.
Viskas buvo atlikta aukščiausiu lygiu!!! Dėkojame visai komandai už puikiai atlikta darbą!!!
Rekomenduoju 100%

Bendras įvertinimas: 5.0