BELIRSA ĮMONĖS PASLAUGOS

Prieinama kaina

Prieinama kaina

Išsimokėtinai iki 3 mėnesių

Išsimokėtinai iki 3 mėnesių

Užsakant per svetainę nuolaidą 10 %

Užsakant per svetainę nuolaidą 10 %

Siūlome įtempiamas lubas nuo  10 €/м2 už plėvelė. Taikomos nuolaidos ir akcijos su nuolaidomis bei dovanomis. Atliekame nemokamą matavimą, garantuojame kokybę.

Vandens nuleidimas iš įtempiamų lubų
Vandens nuleidimas iš įtempiamų lubų
nuo 100 €

Paslaugos "Vandens nuleidimas iš įtempiamų lubų" kaina priklauso nuo objekte atliekamų darbų. Minimalus darbų rinkinys: komandos atvykimas + vandens nuleidimas (atliekamas per techninę angą nuo lempos ar šviestuvo) + PVC lubų šildymas dujine įranga. Jei lubose nėra šviestuvų, vandeniui nuleisti reikės iš dalies išmontuoti / sumontuoti įtempiamas lubas. Draudimo žalai atlyginti pateikiame aktą ir kasos čekį.

Įtempiamų lubų remontas
Įtempiamų lubų remontas
nuo 100 €

Dažna paslauga yra įtempiamų lubų remontas po buto užliejimo (pratekėjimo iš viršaus). Kitos paslaugos apima PVC plėvelės pjovimo taisymą; šviestuvų montavimas; įmontuotų lempų ar kitos įrangos montavimas; difuzorių montavimas, kai drobė nusileidžia; drobės pakeitimas nauja; dalinis įtempiamų lubų išmontavimas ir atvirkštinis montavimas ir kt.

Įtempiamų lubų montavimas
Įtempiamų lubų montavimas
nuo 10 €/м2

Įtempiamų lubų montavimas įskaičiuotas į kainą. Vidutinė montavimo trukmė - kelios valandos. Savaitgaliais įtempiamas lubas montuojame be papildomo mokesčio. Įmonėje "Belirsa" dirba patyrę specialistai, todėl įtempiamų lubų montavimas vyksta greitai ir švariai.

Įtempiamų lubų demontavimas
Įtempiamų lubų demontavimas
nuo 100 €

„Belirsa“ įmonė siūlo įtempiamų lubų demontavimo paslaugas Vilnius. Skirtingai nei montavimas, įtempiamų lubų demontavimas yra mažiau sudėtinga procedūra. Specialios įrangos nereikia. Tačiau tai galite daryti tik tuo atveju, jei neplanuojate vėl montuoti lubų.

Įtempiamų lubų remonto priežastys

Jei lubos nėra mechaniškai paveiktos, jos tarnaus ne vieną dešimtmetį, nes jas lengva prižiūrėti, valyti, o prireikus galima perdažyti kita spalva. Jos yra elastingos ir ištemptos nesuplyšta, užliejimo atveju sulaiko dešimtis litrų vandens. Tačiau įtempiamų lubų plotą galima pradurti aštriu daiktu, audinys yra mažiau lankstus, PVC plėvelė - labiau.

Galima netyčia ją perpjauti keičiant elektros laidus ar montuojant taškinius šviestuvus, perkeliant kopėčias iš vienos vietos į kitą. PVC drobę gali pradurti net paprastas vaikiškas žaislas aštriu kampu, numestas link lubų. Tai gali padaryti ir tas pats radijo bangomis valdomas sraigtasparnis.

Taip pat reikėtų nepamiršti, kad drobė yra įtempta erdvėje tarp pagrindinių tvirtų lubų ir grindų, 3-5 cm atstumu nuo betoninio ar medinio paviršiaus. Todėl ją lengviau pradurti ir perpjauti, o tada "žaizda" pati išplis po visą paviršių, jei nebus imtasi priemonių nedelsiant.

Pastebėjus įpjovimą paviršiuje, pirmiausia reikia užkirsti kelią jo plitimui, o tada kviesti specialistus taisyti. Jei paskambinsite į mūsų įmonę, visada galite tikėtis, kad laiku padėsime sutvarkyti įtempiamas lubas, be to, remontui gausite garantiją. Pas mus mažos kainos Mogiliave ir regione, greitas specialistų atvykimas į vietą ir kokybiškas problemų sprendimas.